Domov / Čo robíme / Moderné prostredie

Moderné prostredie

Moderné prostredie, ktoré čo najviac pripomína domov  a samotnú detskú izbu, môže veľmi pozitívne ovplyvniť liečbu a celkový zážitok z ťažkých chvíľ hospitalizácie.

Do slovenských nemocníc sa snažíme prinášať atmosféru domova pre malých pacientov a ich rodiny aj keď sú často vzdialení od toho svojho domova desiatky kilometrov. Okrem pocitu domova zaisťujeme našimi rekonštrukciami v nemocničných priestoroch aj maximálne pohodlie s vysokým štandardom kvality a hygieny.

Na Klinike detí a dorastu v Nitre sme počas leta 2022 zrekonštruovali spoločné priestory na dvoch poschodiach. Slúžia ako herňa, jedáleň, oddychová zóna a na oddelení veľkých detí aj ako škola.

Klinika detí a dorastu v Nitre

Od roku 2022 pomáhame detskej nemocnici v Banskej Bystrici s nákupom vysokokvalitného a „veselého“ vybavenia, ktoré by inak nemocnica nemohla v takomto štandarde finančne zabezpečiť. Vybavenie bolo vybraté v rámci kompletného architektonického návrhu rekonštruovaných oddelení. Plánované dokončenie je začiatkom roku 2023.

Detská nemocnica v Banskej Bystrici

Koncom roka 2020 sme dokončili rozsiahlu dva roky trvajúcu rekonštrukciu siedmich detských oddelení v Národnom ústave detských chorôb v Bratislave. Kompletne sme zrekonštruovali triedy, jedálne a herne tak, aby sa tu malí pacienti cítili príjemne a čo najviac “ako doma”.

NÚDCH Kramáre

Páči sa vám Átrium DFN v Košiciach? Aj v tom máme prsty my.

DFN Košice Atrium

Lepšia starostlivosť

Moderné prostredie