Ďakujeme vám za kúpu samolepiek ručičiek

Aj malá ručička dokáže veľké veci. Kúpou samolepky „pomocnej ručičky“ ste prispeli na zlepšenie podmienok hospitalizácií pre choré deti a ich rodiny v slovenských nemocniciach, aby si mohli zostať na blízku, čo pozitívne vplýva na ich liečbu. Ďakujeme vám! 

 

Pre najmenšie deti býva pobyt v nemocnici veľmi stresujúci a preto je našou snahou aj prostredníctvom rekonštrukcií nemocničných izieb, spoločných priestorov detských oddelení, oddychových zón, zabezpečením najmodernejších zdravotníckych prístrojov a zariadení v nemocniciach po celom Slovensku zlepšiť zdravie a pohodu hospitalizovaným deťom a ich rodinám.

 

Počas júna zákazníci reštaurácií McDonald´s zakúpením samolepky vyzbierali neuveriteľných 75 396 EUR. Ďakujeme! ♥

 

“Tešíme sa z podpory zákazníkov McDonald´s, že im osud hospitalizovaných detí a ich rodín nie je ľahostajný. Časť zo získaných finančných príspevkov poputovala na modernizáciu multifunkčnej miestnosti na Detskej klinike anestéziológie a intenzívnej medicíny v Národnom ústave detských chorôb v Bratislave. Ručičky budú pomáhať aj na Klinike pediatrie fakultnej nemocnice v Trenčíne, kde zmodernizujeme čakárne pred detskými ambulanciami. Verím, že vynovené a farebné čakárne odbúrajú pocit strachu u detí z nemocničných priestorov a pomôžu skrátiť dlhý čas čakania.” doplnila Hana Erat, výkonná riaditeľka RMHC, n.o.

Modernizácia multifunkčnej miestnosti na Detskej klinike anestéziológie a intenzívnej medicíny v Národnom ústave detských chorôb v Bratislave. 

     

Ďakujeme týmto všetkým za podporu, že pomáhate uskutočňovať takéto pekné a zároveň veľmi potrebné projekty.